Raspored 2022

Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
20:00
21:00
22:00

SVEČANO OTVARANJE

MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1

SVEČANO OTVARANJE

MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
20:00 - 22:00 / Dvorana 2

SVEČANO OTVARANJE

MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3

SVEČANO OTVARANJE

MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
20:00 - 22:00 / Dvorana 4

SVEČANO OTVARANJE

MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
20:00 - 22:00 / Dvorana 5
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

TD Voli me Romane Garant Chartrand
Loveme

Voli me

Romane Garant Chartrand

Kanada
2021, 23'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2
TD Yaren i sunce Renate Raman, Joren Slaets
Yarenandthesun

Yaren i sunce

Renate Raman, Joren Slaets

Belgija
2021, 19'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2
TD Voda, vjetar, prašina, kruh Mahdi Zamanpour Kiasari
Waterwinddustbread

Voda, vjetar, prašina, kruh

Mahdi Zamanpour Kiasari

Iran
2021, 25'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2

MK Djeca magle Diễm Hà Lệ
Childrenofthemist

Djeca magle

Diễm Hà Lệ

Vietnam
2021, 92'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4

MK Julija i ja Nina Hobert
Julia_i

Julija i ja

Nina Hobert

Švedska
2021, 80'
15:00 - 17:00 / Dvorana 5
MK Godina vječne oluje Jafar Panahi, Laura Poitras, Anthony Chen, Malik Vitthal, Dominga Sotomayor, David Lowery, Apichatpong Weerasethakul
Theyearoftheeverlastingstorm

Godina vječne oluje

Jafar Panahi, Laura Poitras, Anthony Chen, Malik Vitthal, Dominga Sotomayor, David Lowery, Apichatpong Weerasethakul

Čile, Velika Britanija, SAD, Iran, Singapur, Tajland
2021, 115'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
TD Na razmeđu Parker Hill, Isabel Bethencourt
Cusp

Na razmeđu

Parker Hill, Isabel Bethencourt

SAD
2021, 83'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3
RD Holgut Liesbeth De Ceulaer
Holgut

Holgut

Liesbeth De Ceulaer

Belgija
2021, 75'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
RK Auti kojima smo odjurili u kapitalizam Boris Missirkov, Georgi Bogdanov
Cars_20film_20still_2007

Auti kojima smo odjurili u kapitalizam

Boris Missirkov, Georgi Bogdanov

Danska, Njemačka, Bugarska, Hrvatska, Republika Češka
2021, 93'
17:00 - 19:00 / Dvorana 4
SS Mladi i uplašeni Petter Aaberg, Sverre Kvamme
Youngandafraid

Mladi i uplašeni

Petter Aaberg, Sverre Kvamme

Norveška
2021, 104'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5
SS Tisuću vatri Saeed Taji Farouky
A_thousand_fires_-_still_4

Tisuću vatri

Saeed Taji Farouky

Francuska, Švicarska, Nizozemska, Palestina
2021, 90'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1

Q&A

MK Volim te, tata Diana Cam Van Nguyen
Love_dad

Volim te, tata

Diana Cam Van Nguyen

Republika Češka, Slovačka
2021, 13'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3
MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Kao bubreg u loju Valerie Blankenbyl
The_bubble_keyvisual

Kao bubreg u loju

Valerie Blankenbyl

Švicarska, Austrija
2021, 90'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
SS Otac Deng Wei
Father-2

Otac

Deng Wei

Kina
2021, 97'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
MK Noć nepoznanica Payal Kapadia
Anightofknowingnothing

Noć nepoznanica

Payal Kapadia

Francuska, Indija
2021, 96'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5

Q&A

RK Dive Máté Kőrösi
The-divas-3

Dive

Máté Kőrösi

Mađarska
2021, 80'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1
SS Riotsville, USA Sierra Pettengill
2_-_riotsville__usa_still

Riotsville, USA

Sierra Pettengill

SAD
2022, 91'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3
MK Moja bivša škola Jono McLeod
Myoldschool

Moja bivša škola

Jono McLeod

Velika Britanija
2022, 104'
21:00 - 23:00 / Dvorana 2

Q&A

RK Za mene si ti Ceaușescu Sebastian Mihăilescu
Ceausescu_5

Za mene si ti Ceaușescu

Sebastian Mihăilescu

Rumunjska
2021, 100'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
MK Naya Sebastian Mulder
Naya

Naya

Sebastian Mulder

Nizozemska
2021, 24'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5
MK Hobotnica Karim Kassem
Octopus

Hobotnica

Karim Kassem

SAD, Libanon, Katar, Saudijska Arabija
2021, 61'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5
TD Aya Simon Coulibaly Gillard
Aya_coconut

Aya

Simon Coulibaly Gillard

Belgija
2021, 90'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1
MD Kad smo bili nasilnici Jay Rosenblatt
Whenwewerebullies

Kad smo bili nasilnici

Jay Rosenblatt

Njemačka, SAD
2021, 36'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
MK 1970. Tomasz Wolski
1970

1970.

Tomasz Wolski

Poljska
2021, 70'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

TD Na razmeđu Parker Hill, Isabel Bethencourt
Cusp

Na razmeđu

Parker Hill, Isabel Bethencourt

SAD
2021, 83'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2

MK Naya Sebastian Mulder
Naya

Naya

Sebastian Mulder

Nizozemska
2021, 24'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4
MK Hobotnica Karim Kassem
Octopus

Hobotnica

Karim Kassem

SAD, Libanon, Katar, Saudijska Arabija
2021, 61'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4

RK Kao bubreg u loju Valerie Blankenbyl
The_bubble_keyvisual

Kao bubreg u loju

Valerie Blankenbyl

Švicarska, Austrija
2021, 90'
15:00 - 17:00 / Dvorana 5
BD Brave, ključevi, voda, drveće Penny Andrea
Locks_keys_water_trees

Brave, ključevi, voda, drveće

Penny Andrea

Velika Britanija
2021, 99'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
SS Riotsville, USA Sierra Pettengill
2_-_riotsville__usa_still

Riotsville, USA

Sierra Pettengill

SAD
2022, 91'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3
MK Priča o gledanju Mark Cousins
Thestoryoflooking

Priča o gledanju

Mark Cousins

Velika Britanija
2021, 90'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
RK Dida Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić
Dida_still_05

Dida

Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić

Švicarska, Srbija
2021, 78'
17:00 - 19:00 / Dvorana 4
SS Otac Deng Wei
Father-2

Otac

Deng Wei

Kina
2021, 97'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5
BD Misija: Pronaći sreću u teškim vremenima Louie Psihoyos, Peggy Callahan
Missionjoy_ohh0227_credit_tenzin_choejor

Misija: Pronaći sreću u teškim vremenima

Louie Psihoyos, Peggy Callahan

SAD
2021, 90'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1

Q&A

MK 107 majki Peter Kerekes
107mothers

107 majki

Peter Kerekes

Ukrajina, Republika Češka, Slovačka
2021, 90'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3
TD Aya Simon Coulibaly Gillard
Aya_coconut

Aya

Simon Coulibaly Gillard

Belgija
2021, 90'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
SS Mladi i uplašeni Petter Aaberg, Sverre Kvamme
Youngandafraid

Mladi i uplašeni

Petter Aaberg, Sverre Kvamme

Norveška
2021, 104'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4

Q&A

SS Pokušavam zapamtiti Pegah Ahangarani
I_am_trying

Pokušavam zapamtiti

Pegah Ahangarani

Iran, Republika Češka
2021, 15'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5
SS Kad cvijeće ne šuti Andrei Kutsila
4

Kad cvijeće ne šuti

Andrei Kutsila

Poljska
2021, 72'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5

Q&A

MK Kuća od krhotina Simon Lereng Wilmont
Ahousemadeofsplinters

Kuća od krhotina

Simon Lereng Wilmont

Finska, Danska, Ukrajina, Švedska
2021, 86'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1

Q&A

RK Veće od traume Vedrana Pribačić
Bigger_than_trauma

Veće od traume

Vedrana Pribačić

Hrvatska
2022, 90'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Pomirenje Marija Zidar
Reconciliation_main_still_1

Pomirenje

Marija Zidar

Kosovo, Srbija, Slovenija, Crna Gora
2021, 82'
21:00 - 23:00 / Dvorana 2
RK Bratstvo Francesco Montagner
Brotherhood_still1_main

Bratstvo

Francesco Montagner

Republika Češka, Italija
2021, 97'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4

Q&A

MK Imadovo djetinjstvo Zahavi Sanjavi
Imad'schildhood

Imadovo djetinjstvo

Zahavi Sanjavi

Latvija, Švedska, Irak
2021, 78'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5
SS Druga strana rijeke Antonia Kilian
Tosotr_academy_the_other_side

Druga strana rijeke

Antonia Kilian

Finska, Njemačka
2021, 91'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1
MK Sabaya Hogir Hirori
Sabaya

Sabaya

Hogir Hirori

Švedska
2021, 91'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

RK Korijeni Tea Lukač
Roots_still_(3)

Korijeni

Tea Lukač

Srbija
2021, 80'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2

MK Sabaya Hogir Hirori
Sabaya

Sabaya

Hogir Hirori

Švedska
2021, 91'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4

RK Za mene si ti Ceaușescu Sebastian Mihăilescu
Ceausescu_5

Za mene si ti Ceaușescu

Sebastian Mihăilescu

Rumunjska
2021, 100'
15:00 - 17:00 / Dvorana 5
SS Pokušavam zapamtiti Pegah Ahangarani
I_am_trying

Pokušavam zapamtiti

Pegah Ahangarani

Iran, Republika Češka
2021, 15'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
SS Kad cvijeće ne šuti Andrei Kutsila
4

Kad cvijeće ne šuti

Andrei Kutsila

Poljska
2021, 72'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
MK Imadovo djetinjstvo Zahavi Sanjavi
Imad'schildhood

Imadovo djetinjstvo

Zahavi Sanjavi

Latvija, Švedska, Irak
2021, 78'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3
MK Godina vječne oluje Jafar Panahi, Laura Poitras, Anthony Chen, Malik Vitthal, Dominga Sotomayor, David Lowery, Apichatpong Weerasethakul
Theyearoftheeverlastingstorm

Godina vječne oluje

Jafar Panahi, Laura Poitras, Anthony Chen, Malik Vitthal, Dominga Sotomayor, David Lowery, Apichatpong Weerasethakul

Čile, Velika Britanija, SAD, Iran, Singapur, Tajland
2021, 115'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
MD Kad smo bili nasilnici Jay Rosenblatt
Whenwewerebullies

Kad smo bili nasilnici

Jay Rosenblatt

Njemačka, SAD
2021, 36'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5
MK 1970. Tomasz Wolski
1970

1970.

Tomasz Wolski

Poljska
2021, 70'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5
MK Grozna djeca Ahmet Necdet Çupur
Lesenfantsterribles

Grozna djeca

Ahmet Necdet Çupur

Francuska, Njemačka, Turska
2021, 93'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1

Q&A

MD Banalnost tuge Jon B. Carlsen
Thebanalityofgrief

Banalnost tuge

Jon B. Carlsen

Danska
2021, 70'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Isti san Vlad Petri
The_same_dream_still_2

Isti san

Vlad Petri

Rumunjska
2021, 29'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
RK Babajanja Ante Zlatko Stolica
Babajanja

Babajanja

Ante Zlatko Stolica

Hrvatska
2022, 15'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
RK Mjesta koja ćemo disati Davor Sanvincenti
Places-we-ll-breathe_still_01

Mjesta koja ćemo disati

Davor Sanvincenti

Hrvatska
2022, 22'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
MK Djeca magle Diễm Hà Lệ
Childrenofthemist

Djeca magle

Diễm Hà Lệ

Vietnam
2021, 92'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4

BD Brave, ključevi, voda, drveće Penny Andrea
Locks_keys_water_trees

Brave, ključevi, voda, drveće

Penny Andrea

Velika Britanija
2021, 99'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5
MK Rovovi Loup Bureau
Trenches

Rovovi

Loup Bureau

Francuska
2021, 85'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1
SS Dugi razlaz Katya Soldak
Long_20breakup

Dugi razlaz

Katya Soldak

Ukrajina, SAD
2020, 85'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Četiri godišnja doba u danu Annabel Verbeke
Borderline_4siad_still003

Četiri godišnja doba u danu

Annabel Verbeke

Litva, Hrvatska, Belgija, Norveška
2021, 77'
21:00 - 23:00 / Dvorana 2
SS Negostoljubivi Sonita Gale
Hostile_20image_201

Negostoljubivi

Sonita Gale

Velika Britanija
2021, 97'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
RK Bratstvo Francesco Montagner
Brotherhood_still1_main

Bratstvo

Francesco Montagner

Republika Češka, Italija
2021, 97'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5

MD Oprosti Zhao Liang
I'msosorry

Oprosti

Zhao Liang

Francuska, Nizozemska, Hong Kong
2021, 100'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1
MK Julija i ja Nina Hobert
Julia_i

Julija i ja

Nina Hobert

Švedska
2021, 80'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Uspon Jessica Kingdon
Ascension

Uspon

Jessica Kingdon

SAD
2021, 96'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2

BD Brave, ključevi, voda, drveće Penny Andrea
Locks_keys_water_trees

Brave, ključevi, voda, drveće

Penny Andrea

Velika Britanija
2021, 99'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4

MK Moja bivša škola Jono McLeod
Myoldschool

Moja bivša škola

Jono McLeod

Velika Britanija
2022, 104'
15:00 - 17:00 / Dvorana 5
MD Marx može čekati Marco Bellocchio
Marxcanwait

Marx može čekati

Marco Bellocchio

Italija
2021, 96'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
MK 107 majki Peter Kerekes
107mothers

107 majki

Peter Kerekes

Ukrajina, Republika Češka, Slovačka
2021, 90'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3

Q&A

MK Film s balkona Pawel Lozinski
Thebalconymovie

Film s balkona

Pawel Lozinski

Poljska
2021, 100'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
RK Četiri godišnja doba u danu Annabel Verbeke
Borderline_4siad_still003

Četiri godišnja doba u danu

Annabel Verbeke

Litva, Hrvatska, Belgija, Norveška
2021, 77'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5
RD Put mramora Sean Wang
Amarbletravelogue

Put mramora

Sean Wang

Francuska, Nizozemska, Grčka, Hong Kong
2021, 97'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1
Q&A
BD ŽŽŽ (Žurnal o Želimiru Žilniku) Janko Baljak
Zzz_zilnik

ŽŽŽ (Žurnal o Želimiru Žilniku)

Janko Baljak

Srbija
2021, 90'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3

Q&A

KZM Dvoboj Katarina Zrinka Matijević
Dvoboj

Dvoboj

Katarina Zrinka Matijević

Hrvatska
1998, 12'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
KZM O kravama i ljudima Nebojša Slijepčević, Katarina Zrinka Matijević
Okravamailjudima

O kravama i ljudima

Nebojša Slijepčević, Katarina Zrinka Matijević

Hrvatska
2000, 23'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
KZM Iza lica zrcala Katarina Zrinka Matijević
Izalicazrcala

Iza lica zrcala

Katarina Zrinka Matijević

Hrvatska
2016, 42'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
SS Zašto nisi ostao za mene? Milou Gevers
Wbjnvm_still2

Zašto nisi ostao za mene?

Milou Gevers

Nizozemska
2020, 25'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
SS Sunny Keti Machavariani
Sunny-draft_nocredits_nosound

Sunny

Keti Machavariani

Gruzija
2021, 67'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
SS Negostoljubivi Sonita Gale
Hostile_20image_201

Negostoljubivi

Sonita Gale

Velika Britanija
2021, 97'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5
TD Na razmeđu Parker Hill, Isabel Bethencourt
Cusp

Na razmeđu

Parker Hill, Isabel Bethencourt

SAD
2021, 83'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1
Q&A
RK Hrvatskog narodnog preporoda Goran Dević
Hnp4

Hrvatskog narodnog preporoda

Goran Dević

Hrvatska
2022, 68'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Vojnik Ahmet Jannis Lenz
02_soldat_20ahmet__c2_a9jakob_20fuhr

Vojnik Ahmet

Jannis Lenz

Austrija
2021, 76'
21:00 - 23:00 / Dvorana 2
RK Isti san Vlad Petri
The_same_dream_still_2

Isti san

Vlad Petri

Rumunjska
2021, 29'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
RK Babajanja Ante Zlatko Stolica
Babajanja

Babajanja

Ante Zlatko Stolica

Hrvatska
2022, 15'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
RK Mjesta koja ćemo disati Davor Sanvincenti
Places-we-ll-breathe_still_01

Mjesta koja ćemo disati

Davor Sanvincenti

Hrvatska
2022, 22'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
SS Riotsville, USA Sierra Pettengill
2_-_riotsville__usa_still

Riotsville, USA

Sierra Pettengill

SAD
2022, 91'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5
MK Uspon Jessica Kingdon
Ascension

Uspon

Jessica Kingdon

SAD
2021, 96'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1
RD Tako tmurno nebo Álvaro F. Pulpeiro
Sofoulasky

Tako tmurno nebo

Álvaro F. Pulpeiro

Velika Britanija, Španjolska, Colombia
2021, 82'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Film s balkona Pawel Lozinski
Thebalconymovie

Film s balkona

Pawel Lozinski

Poljska
2021, 100'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2

MK Volim te, tata Diana Cam Van Nguyen
Love_dad

Volim te, tata

Diana Cam Van Nguyen

Republika Češka, Slovačka
2021, 13'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4
MK Ljetne noći Ohad Milstein
Summernights

Ljetne noći

Ohad Milstein

Švicarska, Izrael
2021, 53'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4
RK Dive Máté Kőrösi
The-divas-3

Dive

Máté Kőrösi

Mađarska
2021, 80'
15:00 - 17:00 / Dvorana 5
MK Rovovi Loup Bureau
Trenches

Rovovi

Loup Bureau

Francuska
2021, 85'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
MD Banalnost tuge Jon B. Carlsen
Thebanalityofgrief

Banalnost tuge

Jon B. Carlsen

Danska
2021, 70'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3

Q&A

ŽŽ Javno pogubljenje Želimir Žilnik
Zz_public

Javno pogubljenje

Želimir Žilnik

Njemačka
1974, 9'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
ŽŽ Pod zaštitom države Želimir Žilnik
Pod_zas%cc%8ctitom_drz%cc%8cave_6

Pod zaštitom države

Želimir Žilnik

Njemačka
1975, 11'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
ŽŽ Inventar Želimir Žilnik
Inventur10_1

Inventar

Želimir Žilnik

Njemačka
1975, 9'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
ŽŽ Kućni red Želimir Žilnik
Kuc%cc%81ni_red_2

Kućni red

Želimir Žilnik

Njemačka
1975, 12'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
ŽŽ Rastanak Želimir Žilnik
Rastanak_1

Rastanak

Želimir Žilnik

Njemačka
1975, 9'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
MK Noć nepoznanica Payal Kapadia
Anightofknowingnothing

Noć nepoznanica

Payal Kapadia

Francuska, Indija
2021, 96'
17:00 - 19:00 / Dvorana 4
MK Priča o gledanju Mark Cousins
Thestoryoflooking

Priča o gledanju

Mark Cousins

Velika Britanija
2021, 90'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5

Q&A

TD Voli me, ne voli me Andrine Moland, Caroline Mathilde Salic, Kathrine Skibsted
Lovesmelovesmenot

Voli me, ne voli me

Andrine Moland, Caroline Mathilde Salic, Kathrine Skibsted

Danska
2021, 73'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1
MD Marx može čekati Marco Bellocchio
Marxcanwait

Marx može čekati

Marco Bellocchio

Italija
2021, 96'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Zlatna žila Matteo Tortone
Mother-lode

Zlatna žila

Matteo Tortone

Francuska, Švicarska, Italija
2021, 87'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2
TG Priča za laku noć David Lowery
Pioneer

Priča za laku noć

David Lowery

SAD
2011, 16'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
TG Zakletva Laura Poitras
Theoath

Zakletva

Laura Poitras

SAD
2010, 90'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
RK Hrvatskog narodnog preporoda Goran Dević
Hnp4

Hrvatskog narodnog preporoda

Goran Dević

Hrvatska
2022, 68'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5
SS Koncert s balkona Diana Kadłubowska, Krzysztof Kadłubowski
Balcony_20concert_20(5)

Koncert s balkona

Diana Kadłubowska, Krzysztof Kadłubowski

Poljska
2021, 16'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1
SS Rijeka Jennifer Peedom
River_150925_burkard_20039

Rijeka

Jennifer Peedom

Australija
2021, 75'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1

Q&A

RK Mlungu - Bijeli kralj David Lušičić
Mlungu_06

Mlungu - Bijeli kralj

David Lušičić

Hrvatska
2022, 70'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3
KD Zinder Aicha Macky
Zinder

Zinder

Aicha Macky

Francuska, Njemačka, Niger
2021, 82'
21:00 - 23:00 / Dvorana 2
MK Mi Alice Diop
We%c2%a9sarahblum

Mi

Alice Diop

Francuska
2021, 115'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
RK Veće od traume Vedrana Pribačić
Bigger_than_trauma

Veće od traume

Vedrana Pribačić

Hrvatska
2022, 90'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5
SS Tragači Pacho Velez
Austin_v2_searchers

Tragači

Pacho Velez

SAD
2021, 81'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1

RD Posljednje utočište Ousmane Samassékou
Thelastshelter

Posljednje utočište

Ousmane Samassékou

Francuska, Mali, Južnoafrička republika
2021, 85'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
RK Pomirenje Marija Zidar
Reconciliation_main_still_1

Pomirenje

Marija Zidar

Kosovo, Srbija, Slovenija, Crna Gora
2021, 82'
15:00 - 17:00 / Dvorana 2
BD ŽŽŽ (Žurnal o Želimiru Žilniku) Janko Baljak
Zzz_zilnik

ŽŽŽ (Žurnal o Želimiru Žilniku)

Janko Baljak

Srbija
2021, 90'
15:00 - 17:00 / Dvorana 4
RK Vojnik Ahmet Jannis Lenz
02_soldat_20ahmet__c2_a9jakob_20fuhr

Vojnik Ahmet

Jannis Lenz

Austrija
2021, 76'
15:00 - 17:00 / Dvorana 5
TD Voli me Romane Garant Chartrand
Loveme

Voli me

Romane Garant Chartrand

Kanada
2021, 23'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
TD Yaren i sunce Renate Raman, Joren Slaets
Yarenandthesun

Yaren i sunce

Renate Raman, Joren Slaets

Belgija
2021, 19'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
TD Voda, vjetar, prašina, kruh Mahdi Zamanpour Kiasari
Waterwinddustbread

Voda, vjetar, prašina, kruh

Mahdi Zamanpour Kiasari

Iran
2021, 25'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1
MK Mi Alice Diop
We%c2%a9sarahblum

Mi

Alice Diop

Francuska
2021, 115'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3
RK Dida Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić
Dida_still_05

Dida

Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić

Švicarska, Srbija
2021, 78'
17:00 - 19:00 / Dvorana 2
RK Zlatna žila Matteo Tortone
Mother-lode

Zlatna žila

Matteo Tortone

Francuska, Švicarska, Italija
2021, 87'
17:00 - 19:00 / Dvorana 5
MK Kuća od krhotina Simon Lereng Wilmont
Ahousemadeofsplinters

Kuća od krhotina

Simon Lereng Wilmont

Finska, Danska, Ukrajina, Švedska
2021, 86'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1
BD Kako ubiti oblak Tuija Halttunen
Howtokillacloud1_photovillehakonen_c2_a9wackytiefilms_copy

Kako ubiti oblak

Tuija Halttunen

Finska, Danska
2021, 80'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2

DODJELA NAGRADA

TG Morakot Apichatpong Weerasethakul
Morakot

Morakot

Apichatpong Weerasethakul

Japan, Tajland
2007, 12'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
TG Ovo nije film Jafar Panahi
Thisisnotfilm

Ovo nije film

Jafar Panahi

Iran
2011, 75'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
TG Dopisivanje Dominga Sotomayor, Carla Simón
Correspondence

Dopisivanje

Dominga Sotomayor, Carla Simón

Čile, Španjolska
2020, 19'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
MK Grozna djeca Ahmet Necdet Çupur
Lesenfantsterribles

Grozna djeca

Ahmet Necdet Çupur

Francuska, Njemačka, Turska
2021, 93'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5
BD Kako ubiti oblak Tuija Halttunen
Howtokillacloud1_photovillehakonen_c2_a9wackytiefilms_copy

Kako ubiti oblak

Tuija Halttunen

Finska, Danska
2021, 80'
19:00 - 21:00 / Dvorana 2

DODJELA NAGRADA

TG Morakot Apichatpong Weerasethakul
Morakot

Morakot

Apichatpong Weerasethakul

Japan, Tajland
2007, 12'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
TG Ovo nije film Jafar Panahi
Thisisnotfilm

Ovo nije film

Jafar Panahi

Iran
2011, 75'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
TG Dopisivanje Dominga Sotomayor, Carla Simón
Correspondence

Dopisivanje

Dominga Sotomayor, Carla Simón

Čile, Španjolska
2020, 19'
19:00 - 21:00 / Dvorana 4
MK Grozna djeca Ahmet Necdet Çupur
Lesenfantsterribles

Grozna djeca

Ahmet Necdet Çupur

Francuska, Njemačka, Turska
2021, 93'
19:00 - 21:00 / Dvorana 5

Q&A

RK Auti kojima smo odjurili u kapitalizam Boris Missirkov, Georgi Bogdanov
Cars_20film_20still_2007

Auti kojima smo odjurili u kapitalizam

Boris Missirkov, Georgi Bogdanov

Danska, Njemačka, Bugarska, Hrvatska, Republika Češka
2021, 93'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1
BD Misija: Pronaći sreću u teškim vremenima Louie Psihoyos, Peggy Callahan
Missionjoy_ohh0227_credit_tenzin_choejor

Misija: Pronaći sreću u teškim vremenima

Louie Psihoyos, Peggy Callahan

SAD
2021, 90'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3

Q&A

RK Korijeni Tea Lukač
Roots_still_(3)

Korijeni

Tea Lukač

Srbija
2021, 80'
21:00 - 23:00 / Dvorana 2
KD Anny Helena Třeštíková
Anny_1

Anny

Helena Třeštíková

Republika Češka
0, 0'
21:00 - 23:00 / Dvorana 4
RK Mlungu - Bijeli kralj David Lušičić
Mlungu_06

Mlungu - Bijeli kralj

David Lušičić

Hrvatska
2022, 70'
21:00 - 23:00 / Dvorana 5

Q&A

KD Pjesma duhova Nicolas Peduzzi
Copie_de_ghost_song_1

Pjesma duhova

Nicolas Peduzzi

Francuska
2021, 80'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1
SS Cannon Arm i ultimativni arkadni izazov Mads Hedegaard
Kim_in_the_arcade_cannon_arm

Cannon Arm i ultimativni arkadni izazov

Mads Hedegaard

Danska
2021, 97'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3
Dvorana 1
Dvorana 2
Dvorana 3
Dvorana 4
Dvorana 5
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

ZABA NAGRADA PUBLIKE I POSEBNO PRIZNANJE REGIONALNA KONKURENCIJA

RK Veće od traume Vedrana Pribačić
Bigger_than_trauma

Veće od traume

Vedrana Pribačić

Hrvatska
2022, 90'
12:00 - 14:00 / Dvorana 1

MALI PEČAT

MK Djeca magle Diễm Hà Lệ
Childrenofthemist

Djeca magle

Diễm Hà Lệ

Vietnam
2021, 92'
12:00 - 14:00 / Dvorana 3

NAGRADA MOVIES THAT MATTER

MK Kuća od krhotina Simon Lereng Wilmont
Ahousemadeofsplinters

Kuća od krhotina

Simon Lereng Wilmont

Finska, Danska, Ukrajina, Švedska
2021, 86'
14:00 - 16:00 / Dvorana 1

VELIKI PEČAT - REGIONALNA KONKURENCIJA

RK Dida Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić
Dida_still_05

Dida

Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić

Švicarska, Srbija
2021, 78'
14:00 - 16:00 / Dvorana 3

VELIKI PEČAT - REGIONALNA KONKURENCIJA

RK Dida Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić
Dida_still_05

Dida

Corina Schwingruber Ilić, Nikola Ilić

Švicarska, Srbija
2021, 78'
16:00 - 18:00 / Dvorana 1

VELIKI PEČAT - MEĐUNARODNA KONKURENCIJA

MK Sabaya Hogir Hirori
Sabaya

Sabaya

Hogir Hirori

Švedska
2021, 91'
16:00 - 18:00 / Dvorana 3

VELIKI PEČAT - MEĐUNARODNA KONKURENCIJA

MK Sabaya Hogir Hirori
Sabaya

Sabaya

Hogir Hirori

Švedska
2021, 91'
18:00 - 20:00 / Dvorana 1

POSEBNO PRIZNANJE - MEĐUNARODNA KONKURENCIJA

MK 1970. Tomasz Wolski
1970

1970.

Tomasz Wolski

Poljska
2021, 70'
18:00 - 20:00 / Dvorana 2

NAGRADA TEEN DOX + MOVIES THAT MATTER (POSEBNO PRIZNANJE)

TD Yaren i sunce Renate Raman, Joren Slaets
Yarenandthesun

Yaren i sunce

Renate Raman, Joren Slaets

Belgija
2021, 19'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3
MK Imadovo djetinjstvo Zahavi Sanjavi
Imad'schildhood

Imadovo djetinjstvo

Zahavi Sanjavi

Latvija, Švedska, Irak
2021, 78'
18:00 - 20:00 / Dvorana 3

NAGRADA FIPRESCI

RK Kao bubreg u loju Valerie Blankenbyl
The_bubble_keyvisual

Kao bubreg u loju

Valerie Blankenbyl

Švicarska, Austrija
2021, 90'
20:00 - 22:00 / Dvorana 1

POSEBNO PRIZNANJE - MEĐUNARODNA KONKURENCIJA

MK Film s balkona Pawel Lozinski
Thebalconymovie

Film s balkona

Pawel Lozinski

Poljska
2021, 100'
20:00 - 22:00 / Dvorana 2

ZABA NAGRADA PUBLIKE I POSEBNO PRIZNANJE REGIONALNA KONKURENCIJA

RK Veće od traume Vedrana Pribačić
Bigger_than_trauma

Veće od traume

Vedrana Pribačić

Hrvatska
2022, 90'
20:00 - 22:00 / Dvorana 3

MALI PEČAT

MK Djeca magle Diễm Hà Lệ
Childrenofthemist

Djeca magle

Diễm Hà Lệ

Vietnam
2021, 92'
22:00 - 00:00 / Dvorana 1

NAGRADA TEEN DOX + MOVIES THAT MATTER (POSEBNO PRIZNANJE)

TD Yaren i sunce Renate Raman, Joren Slaets
Yarenandthesun

Yaren i sunce

Renate Raman, Joren Slaets

Belgija
2021, 19'
22:00 - 00:00 / Dvorana 2
MK Imadovo djetinjstvo Zahavi Sanjavi
Imad'schildhood

Imadovo djetinjstvo

Zahavi Sanjavi

Latvija, Švedska, Irak
2021, 78'
22:00 - 00:00 / Dvorana 2

NAGRADA MOJOJ GENERACIJI

MD Marx može čekati Marco Bellocchio
Marxcanwait

Marx može čekati

Marco Bellocchio

Italija
2021, 96'
22:00 - 00:00 / Dvorana 3