Raspored 2021

Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
20:00
21:00
22:00

SVEČANO OTVARANJE

MK Zemlja je plava poput naranče Irina Cilik
Teibao11

Zemlja je plava poput naranče

Irina Cilik

Ukrajina, Litva
2020, 74'
20:00 - 22:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Zemlja je plava poput naranče Irina Cilik Q&A
Teibao11

Zemlja je plava poput naranče

Irina Cilik

Ukrajina, Litva
2020, 74'
15:00 - 17:00 / Teatar &TD

MK Nizvodno prema Kinshasi Dieudo Hamadi
Barge_nuit

Nizvodno prema Kinshasi

Dieudo Hamadi

Francuska, Belgija, Demokratska republika Kongo
2020, 90'
15:00 - 17:00 / MM Centar
MD Gunda Victor Kossakovsky
Gunda

Gunda

Victor Kossakovsky

SAD, Norveška
2020, 93'
16:00 - 18:00 / Kino SC

MK Sjenke djetinjstva Mihail Gorobčuk
Shadows_of_childhood

Sjenke djetinjstva

Mihail Gorobčuk

Rusija
2020, 21'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD
MK Kruh svagdašnji Rahim Zabihi
Holy_bread

Kruh svagdašnji

Rahim Zabihi

Iran
2020, 54'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD

RK Prvi rođendan nakon apokalipse Farah Hasanbegović
First_birthday_after_the_apocalypse

Prvi rođendan nakon apokalipse

Farah Hasanbegović

Mađarska, Bosna i Hercegovina
2020, 6'
17:00 - 19:00 / MM Centar
RK Kuća lutaka Tudor Platon
House_of_dolls

Kuća lutaka

Tudor Platon

Rumunjska
2020, 68'
17:00 - 19:00 / MM Centar

TD Orkestar iz zemlje tišine Lucia Kasova
Orchestra_from_the_land_of_silence

Orkestar iz zemlje tišine

Lucia Kasova

Slovačka
2020, 31'
18:00 - 20:00 / Kino SC
TD One su tu Andrijana Mirna Marin Q&A
One_su_tu_sara

One su tu

Andrijana Mirna Marin

Hrvatska
2021, 45'
18:00 - 20:00 / Kino SC

MK Buđenje na Marsu Dea Gjinovci Q&A
Wake_up_on_mars

Buđenje na Marsu

Dea Gjinovci

Francuska, Švicarska
2020, 74'
19:00 - 21:00 / Teatar &TD

KD Nije to bila ljubav Maya Sarfaty
Loveit_was_not

Nije to bila ljubav

Maya Sarfaty

Austrija, Izrael
2020, 83'
19:00 - 21:00 / MM Centar

FC Dubica Marina Aničić Spremo Q&A
Dubica_3

Dubica

Marina Aničić Spremo

Hrvatska
2021, 82'
20:00 - 22:00 / Kino SC

RK Pokajnici? Cristina Hanes, Isabella Rinaldi, Arya Rothe Q&A
Pokajnici

Pokajnici?

Cristina Hanes, Isabella Rinaldi, Arya Rothe

Rumunjska, Italija, Indija, Katar
2020, 89'
21:00 - 23:00 / Teatar &TD

MK Bijelo na bijelom Viera Čákanyová
White_on_white

Bijelo na bijelom

Viera Čákanyová

Republika Češka, Slovačka
2020, 74'
21:00 - 23:00 / MM Centar

SS Oeconomia Carmen Losmann
Oeconomia

Oeconomia

Carmen Losmann

Njemačka
2020, 89'
22:00 - 00:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Huntsville Jamie Meltzer, Chris Filippone
Huntsville_station

Huntsville

Jamie Meltzer, Chris Filippone

SAD
2020, 14'
15:00 - 17:00 / Teatar &TD
MK Normalna zemlja Tomasz Wolski
Ordinary_country

Normalna zemlja

Tomasz Wolski

Poljska
2020, 51'
15:00 - 17:00 / Teatar &TD

MK Sjenke djetinjstva Mihail Gorobčuk
Shadows_of_childhood

Sjenke djetinjstva

Mihail Gorobčuk

Rusija
2020, 21'
15:00 - 17:00 / MM Centar
MK Kruh svagdašnji Rahim Zabihi
Holy_bread

Kruh svagdašnji

Rahim Zabihi

Iran
2020, 54'
15:00 - 17:00 / MM Centar

SS Čistimo zajedno Gabrielle Stemmer
Clean-with-me-after-dark

Čistimo zajedno

Gabrielle Stemmer

Francuska
2019, 21'
16:00 - 18:00 / Kino SC
SS Judy protiv kapitalizma Mike Hoolboom
Judy_capitalism

Judy protiv kapitalizma

Mike Hoolboom

Kanada
2020, 63'
16:00 - 18:00 / Kino SC

MK Slobodno nam dođi, mama Ana Artemijeva
Don%e2%80%99t_hesitate

Slobodno nam dođi, mama

Ana Artemijeva

Rusija, Njemačka, Mađarska, Belgija, Portugal
2020, 12'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD
MK Utakmica Roman Hodel
Das_spiel

Utakmica

Roman Hodel

Švicarska
2020, 17'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD
MK Bez sna Alain Kassanda
Trouble_sleep

Bez sna

Alain Kassanda

Francuska, Nigeria
2020, 41'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD

TD Ispočetka Zofia Sawicka
Anew

Ispočetka

Zofia Sawicka

Poljska
2020, 18'
17:00 - 19:00 / MM Centar
TD Pustinjski psi Samuel Morris
Desert_dogs

Pustinjski psi

Samuel Morris

Švicarska
2020, 20'
17:00 - 19:00 / MM Centar
TD Tinejdžerske priče iz karantene Charlotte Ballet-Baz, Marie-Pierre Jaury
Teenage_lockdown_tales

Tinejdžerske priče iz karantene

Charlotte Ballet-Baz, Marie-Pierre Jaury

Francuska
2020, 52'
17:00 - 19:00 / MM Centar

Bog na kotačima, Bela Bračko-Milešević; Jel ti frka kad ti priđem, Sara Alavanić; Hotel mama, Jozo Schmuch; Još malo do nove godine, Marko Bičanić; Volim, Anja Koprivšek


<3 Od tebe sam sretan David Bakarić Q&A
Tebe_sam_sretan

Od tebe sam sretan

David Bakarić

Hrvatska
2021, 19'
19:00 - 21:00 / Teatar &TD
<3 Nježnosti Isabel Pagliai
Tendre

Nježnosti

Isabel Pagliai

Francuska
2020, 43'
19:00 - 21:00 / Teatar &TD

<3 Laka ljubav Tamer Jandali
Easy_love

Laka ljubav

Tamer Jandali

Njemačka
2019, 88'
19:00 - 21:00 / MM Centar

RK Zacijeli me Danijela Stajnfeld Q&A
Holdme_right_still

Zacijeli me

Danijela Stajnfeld

SAD, Srbija
2020, 75'
20:00 - 22:00 / Kino SC

SS Gorbačov. Raj Vitaly Mansky
Gorbachev_still

Gorbačov. Raj

Vitaly Mansky

Latvija, Republika Češka
2020, 100'
21:00 - 23:00 / Teatar &TD

RK Sveti otac Andrei Dăscălescu
Holyfather

Sveti otac

Andrei Dăscălescu

Rumunjska
2020, 85'
21:00 - 23:00 / MM Centar

MD Coronation Ai Weiwei
Coronation

Coronation

Ai Weiwei

Njemačka
2020, 113'
22:00 - 00:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Kosturi iz ormara Bo McGuire
Socks_on_fire

Kosturi iz ormara

Bo McGuire

SAD
2020, 93'
15:00 - 17:00 / Teatar &TD

MK Bijelo na bijelom Viera Čákanyová
White_on_white

Bijelo na bijelom

Viera Čákanyová

Republika Češka, Slovačka
2020, 74'
15:00 - 17:00 / MM Centar

RK Pokajnici? Cristina Hanes, Isabella Rinaldi, Arya Rothe
Pokajnici

Pokajnici?

Cristina Hanes, Isabella Rinaldi, Arya Rothe

Rumunjska, Italija, Indija, Katar
2020, 89'
16:00 - 18:00 / Kino SC

<3 Gorka ljubav Jerzy Sladkowski
Bitter_love

Gorka ljubav

Jerzy Sladkowski

Poljska, Finska, Švedska
2020, 86'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD

RK Bog na kotačima Bela Bračko Milešević
Bog_na_kota%c4%8dima

Bog na kotačima

Bela Bračko Milešević

Hrvatska
2021, 9'
17:00 - 19:00 / MM Centar
RK Jel ti frka kad ti priđem Sara Alavanić
Jel_ti_frka

Jel ti frka kad ti priđem

Sara Alavanić

Hrvatska
2021, 13'
17:00 - 19:00 / MM Centar
RK Hotel mama Jozo Schmuch
Hotel_mama

Hotel mama

Jozo Schmuch

Hrvatska
2021, 17'
17:00 - 19:00 / MM Centar
RK Još malo do nove godine Marko Bičanić
Last_days

Još malo do nove godine

Marko Bičanić

Hrvatska
2021, 19'
17:00 - 19:00 / MM Centar
RK Volim Anja Koprivšek
Volim

Volim

Anja Koprivšek

Hrvatska
2021, 34'
17:00 - 19:00 / MM Centar

RK Sad sam ja Irena Jasmina Beširević Q&A
Sad_sam_ja_irena

Sad sam ja Irena

Jasmina Beširević

Hrvatska
2021, 13'
18:00 - 20:00 / Kino SC
RK Moj ujak Tudor Olga Lucovnicova
Uncle_tudor

Moj ujak Tudor

Olga Lucovnicova

Mađarska, Belgija, Portugal
2021, 20'
18:00 - 20:00 / Kino SC
RK Čekaj me Damir Markovina Q&A
Cekaj_me

Čekaj me

Damir Markovina

Hrvatska
2021, 42'
18:00 - 20:00 / Kino SC

KD Filmaševa kuća Marc Isaacs
Filmmaker's_house

Filmaševa kuća

Marc Isaacs

Velika Britanija
2020, 75'
19:00 - 21:00 / Teatar &TD

MK Kroćenje vrta Salomé Jashi
Trees

Kroćenje vrta

Salomé Jashi

Njemačka, Švicarska, Gruzija
2021, 87'
19:00 - 21:00 / MM Centar

RK Povratak Petar Vukičević Q&A
Povratak

Povratak

Petar Vukičević

Hrvatska
2021, 20'
20:00 - 22:00 / Kino SC
RK Samo je nebo iznad nas Renata Lučić Q&A
Samo-je-nebo-iznad-nas

Samo je nebo iznad nas

Renata Lučić

Hrvatska
2021, 53'
20:00 - 22:00 / Kino SC

RK Punta Sacra Francesca Mazzoleni
Punta_sacra

Punta Sacra

Francesca Mazzoleni

Italija
2020, 98'
21:00 - 23:00 / Teatar &TD

MD Coronation Ai Weiwei
Coronation

Coronation

Ai Weiwei

Njemačka
2020, 113'
21:00 - 23:00 / MM Centar

TR Iza crvenih opeka Hong Kong Documentary Filmmakers
Inside_the_red_brick_wall

Iza crvenih opeka

Hong Kong Documentary Filmmakers

Hong Kong
2020, 88'
21:30 - 23:30 / Ljetna pozornica Tuškanac

KD Proljeće 2018 – epizode Mathilde Girard
Episodes_spring_2018

Proljeće 2018 – epizode

Mathilde Girard

Francuska
2020, 30'
22:00 - 00:00 / Kino SC
KD Džungla Louise Mootz
Jungle

Džungla

Louise Mootz

Francuska
2020, 51'
22:00 - 00:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Slobodno nam dođi, mama Ana Artemijeva
Don%e2%80%99t_hesitate

Slobodno nam dođi, mama

Ana Artemijeva

Rusija, Njemačka, Mađarska, Belgija, Portugal
2020, 12'
15:00 - 16:30 / Teatar &TD
MK Utakmica Roman Hodel
Das_spiel

Utakmica

Roman Hodel

Švicarska
2020, 17'
15:00 - 16:30 / Teatar &TD
MK Bez sna Alain Kassanda
Trouble_sleep

Bez sna

Alain Kassanda

Francuska, Nigeria
2020, 41'
15:00 - 16:30 / Teatar &TD

MK Ljudi iz garaže Natalija Yefimkina
Garage_people

Ljudi iz garaže

Natalija Yefimkina

Njemačka
2020, 95'
15:00 - 17:00 / MM Centar

MK Slobodno nam dođi, mama Ana Artemijeva
Don%e2%80%99t_hesitate

Slobodno nam dođi, mama

Ana Artemijeva

Rusija, Njemačka, Mađarska, Belgija, Portugal
2020, 12'
15:00 - 16:30 / Teatar &TD
MK Utakmica Roman Hodel
Das_spiel

Utakmica

Roman Hodel

Švicarska
2020, 17'
15:00 - 16:30 / Teatar &TD
MK Bez sna Alain Kassanda
Trouble_sleep

Bez sna

Alain Kassanda

Francuska, Nigeria
2020, 41'
15:00 - 16:30 / Teatar &TD

MK Ljudi iz garaže Natalija Yefimkina
Garage_people

Ljudi iz garaže

Natalija Yefimkina

Njemačka
2020, 95'
15:00 - 17:00 / MM Centar

RK Priče iz zatvorske ćelije Ábel Visky
Tales_from_the_prison_cell

Priče iz zatvorske ćelije

Ábel Visky

Mađarska, Hrvatska
2020, 84'
16:00 - 18:00 / Kino SC

MK Huntsville Jamie Meltzer, Chris Filippone
Huntsville_station

Huntsville

Jamie Meltzer, Chris Filippone

SAD
2020, 14'
16:30 - 18:00 / Teatar &TD
MK Normalna zemlja Tomasz Wolski
Ordinary_country

Normalna zemlja

Tomasz Wolski

Poljska
2020, 51'
16:30 - 18:00 / Teatar &TD

RK Povratak Petar Vukičević
Povratak

Povratak

Petar Vukičević

Hrvatska
2021, 20'
17:00 - 19:00 / MM Centar
RK Samo je nebo iznad nas Renata Lučić
Samo-je-nebo-iznad-nas

Samo je nebo iznad nas

Renata Lučić

Hrvatska
2021, 53'
17:00 - 19:00 / MM Centar

SS Juha od jastoga Pepe Andreu Q&A
Lobster_soup

Juha od jastoga

Pepe Andreu

Litva, Španjolska, Island
2020, 97'
18:00 - 20:00 / Kino SC

MR Novo evanđelje Milo Rau
New_gospel

Novo evanđelje

Milo Rau

Njemačka, Švicarska, Italija
2020, 107'
18:00 - 20:00 / Teatar &TD

RK Sad sam ja Irena Jasmina Beširević
Sad_sam_ja_irena

Sad sam ja Irena

Jasmina Beširević

Hrvatska
2021, 13'
19:00 - 21:00 / MM Centar
RK Moj ujak Tudor Olga Lucovnicova
Uncle_tudor

Moj ujak Tudor

Olga Lucovnicova

Mađarska, Belgija, Portugal
2021, 20'
19:00 - 21:00 / MM Centar
RK Čekaj me Damir Markovina
Cekaj_me

Čekaj me

Damir Markovina

Hrvatska
2021, 42'
19:00 - 21:00 / MM Centar

RK Žica Tiha K. Gudac Q&A
Zica

Žica

Tiha K. Gudac

Litva, Hrvatska, Slovenija, Belgija, Norveška
2021, 75'
20:00 - 22:00 / Kino SC

RK Tobi u bojama duge Alexa Bakony Q&A
Colorsof_tobi

Tobi u bojama duge

Alexa Bakony

Mađarska
2021, 82'
21:00 - 23:00 / Teatar &TD

TD Greška u Matrixu Rodney Ascher
A_glitch_in_the_matrix

Greška u Matrixu

Rodney Ascher

SAD
2021, 108'
21:00 - 23:00 / MM Centar

TR Disident Bryan Fogel
The_dissident

Disident

Bryan Fogel

SAD
2020, 119'
21:30 - 23:30 / Ljetna pozornica Tuškanac

<3 Laka ljubav Tamer Jandali Q&A
Easy_love

Laka ljubav

Tamer Jandali

Njemačka
2019, 88'
22:00 - 00:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

MK Kroćenje vrta Salomé Jashi
Trees

Kroćenje vrta

Salomé Jashi

Njemačka, Švicarska, Gruzija
2021, 87'
15:00 - 17:00 / Teatar &TD

TD Orkestar iz zemlje tišine Lucia Kasova
Orchestra_from_the_land_of_silence

Orkestar iz zemlje tišine

Lucia Kasova

Slovačka
2020, 31'
15:00 - 17:00 / MM Centar
TD One su tu Andrijana Mirna Marin
One_su_tu_sara

One su tu

Andrijana Mirna Marin

Hrvatska
2021, 45'
15:00 - 17:00 / MM Centar

MD Gunda Victor Kossakovsky
Gunda

Gunda

Victor Kossakovsky

SAD, Norveška
2020, 93'
16:00 - 18:00 / Kino SC

RK Prvi rođendan nakon apokalipse Farah Hasanbegović
First_birthday_after_the_apocalypse

Prvi rođendan nakon apokalipse

Farah Hasanbegović

Mađarska, Bosna i Hercegovina
2020, 6'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD
RK Kuća lutaka Tudor Platon Q&A
House_of_dolls

Kuća lutaka

Tudor Platon

Rumunjska
2020, 68'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD

RK Žica Tiha K. Gudac
Zica

Žica

Tiha K. Gudac

Litva, Hrvatska, Slovenija, Belgija, Norveška
2021, 75'
17:00 - 19:00 / MM Centar

MD Prve 54 godine Avi Mograbi Q&A
The_first_54_years

Prve 54 godine

Avi Mograbi

Finska, Francuska, Njemačka, Izrael
2021, 110'
18:00 - 20:00 / Kino SC

AUTORSKA VEČER RAJKA GRLIĆA

RG Pitka voda i sloboda III Rajko Grlić
Pitka_voda_i_sloboda

Pitka voda i sloboda III

Rajko Grlić

Hrvatska
1999, 14'
19:00 - 21:00 / Teatar &TD
RG Svaka dobra priča je ljubavna priča Matjaž Ivanišin, Rajko Grlić
Every_good_story

Svaka dobra priča je ljubavna priča

Matjaž Ivanišin, Rajko Grlić

Hrvatska, Slovenija
0, 71'
19:00 - 21:00 / Teatar &TD

KD Filmaševa kuća Marc Isaacs
Filmmaker's_house

Filmaševa kuća

Marc Isaacs

Velika Britanija
2020, 75'
19:00 - 21:00 / MM Centar

RK Ljubav oko svijeta Anđela Rostuhar, Davor Rostuhar Q&A
Ljubav_oko_svijeta

Ljubav oko svijeta

Anđela Rostuhar, Davor Rostuhar

Njemačka, Hrvatska
2020, 75'
20:00 - 22:00 / Kino SC
MK Ljudi iz garaže Natalija Yefimkina Q&A
Garage_people

Ljudi iz garaže

Natalija Yefimkina

Njemačka
2020, 95'
21:00 - 23:00 / Teatar &TD

SS Temeljna jama Andrej Grjazev
The_foundation_pit

Temeljna jama

Andrej Grjazev

Rusija
2020, 72'
21:00 - 23:00 / MM Centar

TR Bijeg Jonas Poher Rasmussen
Flee

Bijeg

Jonas Poher Rasmussen

Danska, Francuska, Švedska, Norveška
2020, 83'
21:30 - 23:30 / Ljetna pozornica Tuškanac

MK Agent krtica Maite Alberdi
The_mole

Agent krtica

Maite Alberdi

Njemačka, Čile, SAD, Nizozemska, Španjolska
2020, 90'
22:00 - 00:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

KD Nije to bila ljubav Maya Sarfaty
Loveit_was_not

Nije to bila ljubav

Maya Sarfaty

Austrija, Izrael
2020, 83'
14:00 - 16:00 / Kino SC

MK Nizvodno prema Kinshasi Dieudo Hamadi
Barge_nuit

Nizvodno prema Kinshasi

Dieudo Hamadi

Francuska, Belgija, Demokratska republika Kongo
2020, 90'
15:00 - 17:00 / Teatar &TD

RK Zacijeli me Danijela Stajnfeld
Holdme_right_still

Zacijeli me

Danijela Stajnfeld

SAD, Srbija
2020, 75'
15:00 - 17:00 / MM Centar

MK U karanteni s klinkom Pol Mallafré
The_reality_of_confinement

U karanteni s klinkom

Pol Mallafré

Španjolska
2020, 6'
16:00 - 18:00 / Kino SC
MK Usamljena stijena Alejandro Telémaco Tarraf
Piedra_sola

Usamljena stijena

Alejandro Telémaco Tarraf

Argentina
2020, 72'
16:00 - 18:00 / Kino SC

MK Kosturi iz ormara Bo McGuire
Socks_on_fire

Kosturi iz ormara

Bo McGuire

SAD
2020, 93'
17:00 - 19:00 / Teatar &TD

RK Ljubav oko svijeta Anđela Rostuhar, Davor Rostuhar
Ljubav_oko_svijeta

Ljubav oko svijeta

Anđela Rostuhar, Davor Rostuhar

Njemačka, Hrvatska
2020, 75'
17:00 - 19:00 / MM Centar

TD Greška u Matrixu Rodney Ascher
A_glitch_in_the_matrix

Greška u Matrixu

Rodney Ascher

SAD
2021, 108'
18:00 - 20:00 / Kino SC

TD Ispočetka Zofia Sawicka
Anew

Ispočetka

Zofia Sawicka

Poljska
2020, 18'
19:00 - 21:00 / MM Centar
TD Pustinjski psi Samuel Morris
Desert_dogs

Pustinjski psi

Samuel Morris

Švicarska
2020, 20'
19:00 - 21:00 / MM Centar
TD Tinejdžerske priče iz karantene Charlotte Ballet-Baz, Marie-Pierre Jaury Q&A
Teenage_lockdown_tales

Tinejdžerske priče iz karantene

Charlotte Ballet-Baz, Marie-Pierre Jaury

Francuska
2020, 52'
19:00 - 21:00 / MM Centar

DODJELA NAGRADA / AWARD CEREMONY


MK Obiteljska rendgenska slika Firouzeh Khosrovani Q&A
Radiograph_of_a_family

Obiteljska rendgenska slika

Firouzeh Khosrovani

Iran
2020, 80'
20:00 - 22:00 / Kino SC

SS Nova smjena Jindřich Andrš
New_shift

Nova smjena

Jindřich Andrš

Republika Češka
2020, 92'
21:00 - 23:00 / Teatar &TD

SS Čistimo zajedno Gabrielle Stemmer
Clean-with-me-after-dark

Čistimo zajedno

Gabrielle Stemmer

Francuska
2019, 21'
21:00 - 23:00 / MM Centar
SS Judy protiv kapitalizma Mike Hoolboom
Judy_capitalism

Judy protiv kapitalizma

Mike Hoolboom

Kanada
2020, 63'
21:00 - 23:00 / MM Centar

TR Krtica u Sjevernoj Koreji Mads Brügger
Mole_still

Krtica u Sjevernoj Koreji

Mads Brügger

Danska, Švedska, Norveška
2020, 124'
21:30 - 23:30 / Ljetna pozornica Tuškanac
KD Bijeli šum Daniel Lombroso
Whitenoise

Bijeli šum

Daniel Lombroso

SAD
2020, 94'
22:00 - 00:00 / Kino SC
Kino SC
Teatar &TD
MM Centar
Ljetna pozornica Tuškanac
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00

NAGRADA TEEN DOX i NAGRADA MOVIES THAT MATTER

TD Pustinjski psi Samuel Morris
Desert_dogs

Pustinjski psi

Samuel Morris

Švicarska
2020, 20'
12:00 - 14:00 / Kino SC
MK Zemlja je plava poput naranče Irina Cilik
Teibao11

Zemlja je plava poput naranče

Irina Cilik

Ukrajina, Litva
2020, 74'
12:00 - 14:00 / Kino SC

NAGRADA FIPRESCI

RK Žica Tiha K. Gudac
Zica

Žica

Tiha K. Gudac

Litva, Hrvatska, Slovenija, Belgija, Norveška
2021, 75'
14:00 - 16:00 / Kino SC

VELIKI PEČAT (REGIONALNA KONKURENCIJA) i POSEBNO PRIZNANJE (REGIONALNA KONKURENCIJA)

RK Moj ujak Tudor Olga Lucovnicova
Uncle_tudor

Moj ujak Tudor

Olga Lucovnicova

Mađarska, Belgija, Portugal
2021, 20'
16:00 - 18:00 / Kino SC
RK Punta Sacra Francesca Mazzoleni
Punta_sacra

Punta Sacra

Francesca Mazzoleni

Italija
2020, 98'
16:00 - 18:00 / Kino SC

VELIKI PEČAT - MEĐUNARODNA KONKURENCIJA

MK Nizvodno prema Kinshasi Dieudo Hamadi
Barge_nuit

Nizvodno prema Kinshasi

Dieudo Hamadi

Francuska, Belgija, Demokratska republika Kongo
2020, 90'
18:00 - 20:00 / Kino SC

NAGRADA PUBLIKE

RK Ljubav oko svijeta Anđela Rostuhar, Davor Rostuhar
Ljubav_oko_svijeta

Ljubav oko svijeta

Anđela Rostuhar, Davor Rostuhar

Njemačka, Hrvatska
2020, 75'
20:00 - 22:00 / Kino SC

MALI PEČAT i POSEBNO PRIZNANJE

MK Utakmica Roman Hodel
Das_spiel

Utakmica

Roman Hodel

Švicarska
2020, 17'
22:00 - 00:00 / Kino SC
MK Buđenje na Marsu Dea Gjinovci
Wake_up_on_mars

Buđenje na Marsu

Dea Gjinovci

Francuska, Švicarska
2020, 74'
22:00 - 00:00 / Kino SC