Tko je tko

DIREKCIJA FESTIVALA

Osnivač i direktor
Nenad Puhovski

Producentica
Lucija Parać


PROGRAM

Glavni selektor
Nenad Puhovski

Selektor retrospektive Lucy Walker
Vladan Petković

Selektorica programa Hrvatski dokumentarac sa ženskim potpisom i Autorske večeri Gorana Devića
Diana Nenadić

Predselektori, programski savjetnici
Miroslav Sikavica

Voditeljica odjela za kopije i programske koordinatorice
Sanja Đurić

Asistent voditeljica odjela za kopije
Maja Čuljak

Koordinator ZagrebDOXXL i Q&A
Petra Blašković

Moderatori Q&A
Inesa Antić
Diana Nenadić
Sana Perić
Vladan Petković
Ivan Ramljak

PRODUKCIJA

Producentica
Lucija Parać

Producentica ZagrebDox Pro
Marina Burić

Izvršne producentice
Petra Blašković
Dunja Bovan


Produkcijski tim ZagrebDox Pro
Anita Bastašić
Tin Meze
Luka Venturin


Voditeljica volontera i festivalskog centra
Tena Strahinec

Voditelji kina
Vesna Gubo
Željko Marčan
Sana Perić
Nenad Talijančić
Bojan Tišljar


Voditelji lokacija, logistike i hitnih intervencija
Dora Bencerić
Marko Dajak


Asistenti voditelja lokacija, logistike i hitnih intervencija
Aron Adžijević
Dino Divković


Produkcijska podrška
Neda Frank
Ivan Tofing


KOMUNIKACIJE I MARKETING


Voditeljica marketinga
Petra Blašković

Voditeljica odnosa s javnošću
Ivana Sansević

Voditeljica službe za novinare
Jelena Pašić

Urednica tekstova o filmovima 
Inesa Antić

Urednica programske knjižice
Marija Krnić
Anja Pletikosa


Urednica festivalske internetske stranice i sadržaja na društvenim mrežama
Iris Mošnja

Lektori
Dalibor Jurišić
Marija Krnić
Anja Pletikosa


Prevoditeljice
Ivana Ostojčić
Andrea Rožić


Fotografi
Samir Cerić Kovačević
Julien Duval
Niko Goga


ZagrebDox video kronike
Danijela Stanojević

Autor festivalske špice
Vedran Štefan

Dizajnerice
Lidija Novosel
Tatjana Strinavić


Dizajnerica nagrada
Ines Krasić

Web
Effectiva.hr


TEHNIKA I LOGISTIKA
Voditelji tehnike
Mario Vučemilović-Jurić
Rezolucija d.o.o.
Matija Mamuča


Voditelj odjela za prijevod i podnaslove
Marko Godeč
Ministarstvo titlova, Marko G. d.o.o.


Montažer videomaterijala i tehnička podrška
Andrija Gvozdić Michl


URED ZA GOSTE


Voditeljice ureda za goste
Vanessa Biljan
Margareta Šarkanji


Asistent voditeljica ureda za goste
Luka Leo Čubrić

Voditeljica posebnih događanja
Emina Horvat

Voditelji ureda za akreditacije i ulaznice
Emina Horvat
Marko Mihaljević
Marina Mršić


Asistentica voditelja ureda za akreditacije i ulaznice
Nikolina Štander

Voditeljice žirija
Lada Bonacci
Anita Kozar
Marija Šorša


Voditelji info pulta
Lana Margetić
Lidija Šuvić


Vozači
Tomislav Crnković
Miroslav Kitić
Luka Stojanac